מכון נדב

ראשי פורומים אתם שואלים – אנחנו עונים מבחן מיון דינאמיקה קבוצתית

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #4872 הגב
  מנחם
  אורח

  שלום רב!
  עברתי בהצלחה מבחן מיון אך לא המשכתי לתפקיד (לפני חצי שנה). לפני כחודש לא הצלחתי ונפלתי כבר בדינמיקה באותו מכון. כעת אני נדרש לגשת פעם שלישית לארגון אחר לאותו מבחן. חשוב לציין ש-3 תפקידים זהים רק בארגונים שונים. האם יש סיכוי לקבלת חוות דעת חיובית מהמכון, האם אי הצלחה בפעם שניה תבוא לידי ביטוי ?

  #4873 הגב
  מכון נדב -מחברים אותך להצלחה
  אורח

  מנחם בוקר טוב

  על פי השאלה אני מבין שאתה מוזמן למרכזי הערכה במכוני המיון שהינם מרכזי הערכה מסננים, קרי במהלך היום על פי התוצאות חלק מהמשתתפים לא ממשיכים בתהליך. אם אתה נשלח למבחנים ע"י הבנקים למינהם (שזהו תהליך מקובל עליהם) תנסה לברר אם ניתן לגשת למכון אחר כדי שתרגיש יותר נוח, הם בדר"כ עובדים עם כמה מכונים.
  בכל מקרה אם תיגש לאותו מכון מחובתם להתייחס אליך בצורה הוגנת ללא הסתכלות על תוצאות עבר אלא אם כן אתה מבקש ומאשר להם. אני סבור שאם תעשה הכנה נכונה ותגיע למבחנים במוטיבציה להצליח תוכל לעבור את המבחן.

  בהצלחה

  אבי הויזנר
  מכון נדב – מחברים אותך להצלחה

  #4874 הגב
  מנחם
  אורח

  המון תודה על התשובה.
  1. מכיוון שיש מבחן מוצלח ביד לפני כחצי שנה הייתי רוצה להשתמש בחלקו (חלק של מחשב), אך לפי תשובתך אני מבין שלא כדאי לחתום על כתב וויתור סודיות כי אז יכול להתגלות מבחן שני (בו אומנם נעשתה רק דינמיקה ללא המשך). האם הדבר הנכון כעת לא להשתמש בחלק ממבחן?
  2.לגבי החלפת מכון – אין אפשרות. האם מכון מיון כעת יביא בחשבון עובדה שמבחן אחת היה מוצלח ושני לא או חוות דעת תהיה שלילית?
  אני באמת לחוץ ואשמח לתשובתך.

  #4875 הגב
  מכון נדב -מחברים אותך להצלחה
  אורח

  לדעתי הכי נכון להתקשר למכון ולשאול אותם( אתה לא חייב להזדהות) תשאל באופן כללי אם ניתן להשתמש בחלק של המבחנים פסיכוטכניים שעשית בעבר ולעשות את יתרת המבחנים בהנחה שאתה מוזמן לאותו תפקיד.
  כל זה בהנחה שאתה צודק ועברת בציון הנדרש את החלק הפסיכוטכני.
  למכונים אין שום רצון להכשיל או להרע לנבחנים אם זה אפשרי הם יעשו זאת עבורך.
  לגבי חוות דעת מוקדמת אני מאמין שהמכון ינהג ביושר ולא התייחס לעבר.

  בהצלחה

  אבי הויזנר
  מכון נדב- מחברים אותך להצלחה

  #4876 הגב
  מנחם
  אורח

  המון תודה על התשובות ופורום מעולה !!!

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
מענה ל־מבחן מיון דינאמיקה קבוצתית
פרטים:
WhatsApp chat